“Як вчора зізнався адвокат самого Порошенка, у ДБР є відео, у якому заступник голови служби охорони Пороха Юрія Федорова (це важливо) Вадим Чучковський вилітає з московського аеропорту Шереметьєво з валізами із 38 млн євро в середині. Охоронця Петра зустрічають в Жулянах співробітники УДО”, – зазначає політичний експерт Валентин Гладких.
Гладких каже, що ці кошти могли бути використані для масової скупки голосів, щоб забезпечити вихід Порошенка у другий тур виборів.
“Все це відбувається за три дні до першого туру виборів Президента, 29 березня 2019 року. Що це за гроші? Це російські гроші. Везлися з Москви до Києва через Мінськ. Така кількість кешу за пару днів до виборів потрібна лише з однією метою – масово докупити голоси, щоб потрапити у другий тур. Про тіньовий штаб «гетьмана» зі скупки голосів ЗМІ писали неодноразово”, – пише Гладких.
За словами експерта, гроші, привезені заступником охорони Порошенка, могли бути його чорним кешем, який зберігався в рф.
“Петро вів бізнес з росією у війну: Липецька фабрика, Севастопольський ремонтний завод в Криму після його анексії, ряд підприємств в рф тощо. Закономірно, що велика частина чорного кешу Порошенка зберігалася в росії. Ось туди і змотався літачком заступник керівника його охорони. Голова охорони Петра про це не міг не знати. З великою ймовірністю, він відповідав за операцію. За що був щедро винагороджений Порошенком, коли той вже програв вибори, але ще номінально залишався на президентській посаді”, – наголошує Гладких.
Як повідомляли ЗМІ, голова служби охорони Порошенка Юрій Федоров під час його президентства, не служивши у розвідці жодного дня, отримав погони генерал-майора ГУР в останні дні політика на посаді Президента України.
Раніше повідомлялось, що Петро Порошенко вимагав врахувати інтереси РФ під час розміщення флоту РФ в Криму, щоб заробляти на обслуговуванні російських військових кораблів на своєму “Севморзаводі” у Севастополі, всупереч застереженням РНБО.
В Україні триває загальна мобілізація і продовжено воєнний стан. У цей період військовозобов'язаних чоловіків з…
З березня 2025 року деякі українські пенсіонери можуть отримати значно менші виплати. Попри проведеній індексації,…
Мобільний оператор Lifecell (Лайфселл) оголосив про зміни, які запровадять з 19 березня. Вже у середу…
Вручення повісток у 2025 році відбувається за вдосконаленими правилами. Чи можуть вам видати повістку просто…
Похолодання, яке накрило Україну на вихідних, нагадало про мінливість березня та змусило дістати теплі речі.…
Українці можуть здійснювати внутрішньоукраїнські та міжнародні перекази з карткою Mastercard від ПриватБанку та вигравати кешбек.…