Categories: Війна

Молодість — час вибору та змін: Вероніка та її шлях у ЗСУ

Бути молодим — значить мати вибір. І мати силу змінювати світ навколо.

Вероніка зробила свій вибір. У 21 рік вона підписала контракт із ЗСУ, бо зрозуміла: сьогодні захищати — це не лише про зброю. Це про гідність. Про сміливість. Про віру в майбутнє. 🇺🇦 Вона не побоялася зробити крок вперед і стати частиною великої мети — захищати свою країну та її цінності.

Служба в ЗСУ — це не лише про військові навички, це також про можливості для особистого розвитку, підтримку та спільноту однодумців. Це шанс стати частиною чогось більшого, робити свій внесок у побудову майбутнього, яке ми хочемо бачити.

💼 Служба за контрактом — це: ✔️ Стабільне соціальне забезпечення 🎓 Навчання та розвиток 🤝 Сильне побратимство 🛡 Гарантії від держави

👉 Тобі 18–24? Відчуваєш у собі сили? Ти готовий стати частиною змін і зробити свій вибір? Не вагайся — приєднуйся!

moderator

Recent Posts

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

19 години ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

6 днів ago

Добровільне повернення із СЗЧ через Армія+: як це працює

Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…

7 днів ago