Індія випробувала балістичну ракету, яка здатна нести ядерний заряд

Ракета “Агні-5” з дальністю понад 5 тисяч кілометрів надійде на озброєння країни після закінчення випробувань.
У четвер, 27 квітня, Індія провела тестовий пуск балістичної ракети середньої дальності “Агні-5”. Про це повідомляє видання Odisha Sun Times.

Пуск був здійснений близько 09.12 (06.42 за київським часом) з полігону на острові Абдул-Калам біля узбережжя штату Одіші. За даними видання, випробування пройшли успішно.

Очікується, що “Агні-5” з дальністю понад 5 тисяч кілометрів надійде на озброєння після випробувань, також розробляється ракета “Агні-6” з дальністю до 10 тисяч кілометрів і можливістю пуску з підводного човна.

Зараз на озброєнні Індії знаходяться чотири типи ракет серії “Агні”: “Агні-1” дальністю 700 кілометрів, “Агні-2” – 2 тисячі кілометрів, “Агні-3” і “Агні-4” – від 2,5 тисячі до 3,5 тисячі кілометрів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, 26 квітня військово-повітряні сили Сполучених Штатів Америки успішно випробували запуск міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III, яка здатна нести ядерний заряд

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago