Російська пропаганда поширює фейк про нібито «рекомендацію» Сумської ОВА забирати з прикордоння цінні речі «через почастішання випадків мародерства». Ця інформація не відповідає дійсності.
Про це повідомили в Центрі протидії дезінформації.
«Російські пропагандисти поширюють сфальсифікований скриншот повідомлення голови Сумської ОВА про евакуацію з прифронтових районів. У фейковому повідомленні йдеться про те, що нібито «через почастішання випадків мародерства» мешканцям рекомендують під час евакуації вивозити з собою всі цінні речі, зокрема побутову техніку», — зазначили у ЦПД.
В оригінальному повідомленні начальника ОВА немає згадок про мародерство. Натомість — статистика кількості евакуйованих людей із прикордоння та контакти для тих, хто хоче виїхати.
Відтак в Сумській обласній військовій адміністрації зазначили: «Офіційно заявляємо: така інформація не відповідає дійсності. Подібна публікація не з’являлася ні на офіційних сторінках начальника ОВА Олега Григорова, ні на ресурсах Сумської обласної військової адміністрації. Це – черговий інформаційний вкид ворога, спрямований на посилення паніки, дестабілізацію прикордонного регіону та підрив довіри до влади».
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…