Все більше молодих українців долучаються до лав оборони країни, підписуючи контракт на військову службу у підрозділах ЗСУ. Багато з них мають цивільні професії, міжнародний досвід, та обирають захищати Україну добровільно.
Один із таких новобранців — 24-річний українець, який до війни жив у Польщі та Франції, де навчався на кухаря та працював у ресторані разом із шефом. Але, як сам зізнається, зрозумів: «Потрібно допомагати нашим хлопцям. Це — мій вибір».
Контрактники віком від 18 до 24 років проходять інтенсивну підготовку з тактики, топографії, медицини та вогневої підготовки.
Молодий воїн зазначив, що під час навчання у нього було багато атак, практичних занять і координації дій.
Як повідомляла АрміяInform, доброволець 80-ї окремої десантно-штурмової бригади розповів, як розгледів у програмі «Контракт 18-24» хороший соціальний ліфт.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…