Categories: Україна

Допоможіть нам зупинити онлайн-вербування дітей під час війни

Дітей в Україні використовують як мішень для переслідувань та як зброю у війні.

Тільки у 2025 році десятки українських підлітків були завербовані онлайн російськими оперативниками для здійснення небезпечних і часто смертельних дій, включаючи вибухи. Деяких шантажували за допомогою інтимних фотографій. Інших заманювали обіцянками швидких грошей у Telegram-каналах. Ними маніпулювали. Експлуатували. Зловживали.

Це не просто історії. Це трагедії, яких можна було б запобігти:

🧒 14-річну дівчинку в Тернополі шантажували особистими фотографіями. Російські агенти «зламали» її телефон і погрожували оприлюднити фото, якщо вона не підкладе бомбу. Вона це зробила. Дівчину заарештували, вона отримала травму, і вона могла втратити своє життя – або забрати чиєсь життя.

👦 Двом хлопцям, 15 та 17 років, пообіцяли 1700 доларів за «просту роботу». Вони зробили бомби з термосів, дотримуючись інструкцій, отриманих в інтернеті. Коли вибухівка передчасно здетонувала, один загинув, а інший втратив обидві ноги. Вибух поранив ще двох невинних перехожих.

Ми розпочинаємо загальнонаціональну кампанію, щоб запобігти таким випадкам

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У партнерстві з Кіберполіцією України, Департаментом ювенальної превенції, Генеральною прокуратурою ми:

⚠️ Підвищуватимемо обізнаність про ризики онлайн-вербування та шантажу, спрямовані на дітей.

🎥 Запустимо освітню кампанію, орієнтовану на дітей, у TikTok, Instagram та українських ЗМІ.

І нам потрібна ваша допомога

🎯Наша мета: охопити понад 100 000 людей критично важливою інформацією, яка може запобігти вербуванню та врятувати життя.

moderator

Recent Posts

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

23 години ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago

Ті, хто стають на захист, роблять головне

  Ті, хто стають на захист, роблять найважливіше — оберігають родину, свій дім і землю,…

4 дні ago