«Я хотів долучитись до армії, ще коли мені було 18 років», – розповідає військовий з позивним «Вушко».
Хлопець каже, що хотів піти до війська щойно став повнолітнім.
— У 18 років не получилось, бо там сімейні обставини не дозволяли. Тут якби вже 21.З мамою побалакав, кажу: “Я хочу”. Ну, думав на рік можна підписувать, а там приходжу, кажуть, на 3 роки. Думаю, ну добре, вже на 3 года теж нормально. Тут мені дзвонять з ТЦК, кажуть: “Є контракт на рік”. Тоді там чи 5, чи 6 бригад було.
Вушко обрав для служби 72-у окрему механізовану бригаду імені Чорних Запорожців. Він уже пройшов усі етапи підготовки та готовий до бойових завдань.
Контракт 18-24 — це добровільна ініціатива для громадян 18-24 років, які готові приєднатися до Сил оборони на один чи два роки залежно від обраної спеціальності. Охочим пропонують якісну підготовку, виплату 1 млн грн винагороди та соціальні гарантії.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…