“Одна така матуся страшніша тисячі синіх китів”: соцмережі схвилювала історія від київського копа
Історія 12-річної української дівчинки, яку постійно б’є матір, схвилювала соцмережі. Відповідний запис з’явилася на сторінці співробітника Національної поліції Зої Мельник в Facebook.
Мельник переказала епізод зі свого професійного досвіду: в поліцію зателефонувала дівчинка, чия подруга боялася йти додому і планувала покінчити із життям. Поліцейський наряд відвіз дівчат додому до дівчинки котра дзвонила і з’ясував подробиці.
Виявилося, що втікачку регулярно б’є матір – зокрема, вдарила кулаком в обличчя ще в першому класі, при сторонніх. Але ніхто з дорослих не звернувся в поліцію. Дівчинка говорила, що хоче жити з батьком, хоча тата ні разу в житті не бачила.
Співробітниця поліції переконана, що цю матір не позбавлять батьківських прав, інакше вся країна перетворилася б у великій дитбудинок – адже така поведінка по відношенню до дітей широко поширена і вважається практично нормою.
“Це суспільство хворе насильством. Слово “виховувати” у мене асоціюється зі словом бити… Аж надто часто я його чула саме в такому контексті. А де ж шкільні психологи, органи опіки, де ж ви всі, люди? Де вчителі? А дорослі, які через 6 років тільки вирішили розповісти співробітнику поліції про те, як неадекватна мати б’є кулаком в обличчя першокласника? А де держава? де соціальна реклама із закликами не бити дітей? Ви бачили якусь якісну соціальну рекламу, так як роблять це на заході? ” – задала риторичні запитання Мельник.
На закінчення автор висловила переконання, що синіх китів боятися не варто – “одна така матуся страшніше тисячі синіх китів”.
Пост отримав понад 760 лайків і більше 40 перепостів.
Христина Анатоліївна зізналася: “Холодніє потилиця від таких розповідей”.Публікацією Зої Мельник поділилася керівник патрульної поліції Харкова Ольга Юскевич. “Закликаю дорослих, які можуть бачити, знати, а головне, протистояти насильству в сім’ях, не закривати очі на цю проблему і надати допомогу, або надати інформацію про те, що така допомога необхідна. Вихователі, вчителі, психологи, сусіди – ви можете врятувати життя і запобігти трагедії! ” – написала Юскевич.
Шукайте деталі в групі Facebook