США виділили українським компаніям 72 млн доларів

Американська держкорпорація OPIC (Корпорація закордонних приватних інвестицій) затвердила фінансування двох проектів в Україні на загальну суму 72,5 мільйона доларів. Про це, з посиланням на OPIC, передає  «УкрАгроКонсалт«.

zagruzhennoe-110zagruzhennoe-110

Як зазначається, 37,5 мільйона доларів підуть на підтримку швидко зростаючих середніх орієнтованих на експорт компаній в Україні та Молдові через фонд Emerging Europe Growth Fund III під керівництвом Horizon Capital.

Ще 25 мільйонів доларів спрямують на підтримку українських компаній, які орієнтовані на розширення асортименту продукції, модернізацію і зростання потенціалу в широкому спектрі секторів, включаючи агробізнес, охорону здоров’я, інфраструктуру, роздрібну торгівлю, товари народного споживання і нерухомість, через фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund під керівництвом Dragon Capital.

Корпорація приватних закордонних інвестицій (англ. Overseas Private Investment Corporation, OPIC) — агентство при уряді США, мета якого — сприяти американському бізнесу в здійсненні вкладень в нові і ринки, що розвиваються шляхом надання кредитів і гарантій.

Основна вимога для виділення грошей — мінімум 25% у громадянина США в акціонерному капіталі компанії. Мінімальний обсяг наданої позики — 1 мільйон доларів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

Дрон «Альоша» воює на фронті замість сина Порошенка, який перебуває в Лондоні

В рамках ініціативи «Синів політиків — на фронт!» українські військові зібрали кошти на квиток до…

1 день ago

Мир — не подарунок, а здобуток.

Мир — це не подарунок. Це здобуток Мир не з’являється сам по собі. Його виборюють…

2 дні ago

Не підписуй контракт 18–24… поки не побачиш це відео 👀

Не підписуй контракт 18–24… поки не побачиш це відео 👀 Чому тобі у жодному разі…

2 дні ago

Війна триває. Україна потребує твого плеча

Війна триває. Україна потребує твого плеча Війна не закінчилась. Поки одні втомились — інші стоять…

2 дні ago

Контракт із ЗСУ: шлях молодого патріота 🇺🇦

Контракт із ЗСУ: шлях молодого патріота 🇺🇦 Молодь 18-24 років все частіше обирає службу за…

3 дні ago

Контракт із ЗСУ: реальний вибір для молоді

Контракт із Збройними Силами України — це можливість для молоді 18–24 років змінити своє життя…

3 дні ago