Categories: Цікаво

20 жорстоких, але точних порад про кохання

Здоровий цинізм практикуючого психолога з 30-річним стажем Михайла Лабковського нікого не залишає байдужим. Але варто визнати, за уявною різкість дуже багато правди. До багатьох його судження варто прислухатися, пише джерело.

1.Нікому не потрібен той, хто не потрібен самому собі. А той, хто приймає себе таким, яким він є, живе смачним, повноцінним життям, незважаючи на всі можливі життєві проблеми.
2.Якщо найкращий секс у вас після скандалу, то це ненадовго – скоро залишаться одні скандали.
Якщо вам з чоловіком некомфортно на першому, другому, третьому побаченні, то не призначайте четверте. У перші зустрічі чоловік показує себе з найкращого боку, і якщо вам вже неприємно перебувати з ним поруч, нічого доброго з цих відносин не вийде.
3.Людей не люблять за те, що вони прогинаються. Парадокс полягає в тому, що стервозних жінок чоловіки просто обожнюють.
4.Що стосується молодих, успішних і гарних жінок, які не можуть знайти собі пару, тому що у них, мовляв, планка висока, – це нездатність до відносин і страх перед ними.
5.Ми міряємо любов рівнем страждання. А здорова любов – це про те, наскільки ти щасливий.
Якщо ви хочете вийти заміж, вам треба перестати про це думати. Це те ж саме, що і бажання мати ляльку на капоті, фату… У здорових людей ситуація виглядає трохи по-іншому. Перша – у них є потреба любити. З цією потребою любити вони знаходять чоловіка, який їх любить.
6.Здорові люди завжди вибирають на користь собі, а невротики – відносини на шкоду собі, і в цьому найголовніша різниця.
7.Ніколи не треба спілкуватися з одруженими чоловіками. Рибу купляють в рибному магазині, м’ясо – в м’ясному. Не втрачайте часу. Одруженому чоловіку не потрібна дружина, у нього вдома одна вже є.
8.Якщо ви хочете заміж, зустрічаєтесь або навіть живете разом вже півроку-рік і нічого не відбувається, треба запитати одного разу, чи хоче він сім’ю і весілля. Якщо чоловік не готовий створювати сім’ю, значить, прийшла пора з ним попрощатися. По-хорошому, звичайно. Типу «я дуже тепло до тебе ставлюся і буду продовжувати в тому ж дусі, але подалі від тебе».
9.Якщо людина іншій людині замінює весь світ, це означає, що свого світу у неї просто немає.
10.Будь-яка – і я наголошую на цьому – будь-яка жінка, яка роками сидить вдома і займається тільки господарством і дітьми, деградує. Це неминуче. І в кінці кінців чоловікові стає нудно з дружиною, він починає вважати її дурнуватою, а там і до розлучення півкроку. І зауважте: спочатку чоловік ні на чому не наполягав, це жінка з радістю і плескаючи в долоні вирішила сидіти вдома.
11.Самотність – це не відсутність любові навколо. Це відсутність інтересу до себе.
12.Якщо він вас напружує, просто розстаньтеся з ним. Не бійтеся залишитися одна. Жоден чоловік в цілому світі не вартий того, щоб ламати себе, прогинатися під нього, нехтувати своїми бажаннями і потребами. Жоден.
12.Все просто: є він – такий, який є. І є ви – така, яка є. Вам або добре разом, або треба розійтися. Причому краще до того, як ви взяли кредит і народили трьох дітей.
13.Той, хто психічно здоровий, орієнтується на свої почуття і завжди вибирає себе. Ні краса, ні любов не вимагає жертв. А якщо вимагають, це точно не ваша історія. Тікайте. Немає такої мети, заради якої варто щось терпіти у відносинах.
14.Все життя навшпиньки не простоїш, а розчаровуватися завжди болючіше, ніж спочатку показати себе справжнім.
15.Щодо пошуку партнера скажу, а кого взагалі потрібно шукати? Єдина якість, яка може бути у твого партнера, – це те, що він тебе чіпляє. Все інше не має ніякого значення взагалі. Якщо ти його любиш, переживаєш за нього, хвилюєшся – тоді немає ніякої «планки».
16.Люди, які не люблять себе, не можуть любити один одного, тому бути щасливою парою вони теж не можуть.
17.Що треба зробити, щоб вийти заміж? А всього-на-всього треба зробити тільки одне – бути самою собою. Цього достатньо. І люблять в принципі тільки за це.
18.Якщо вам не подобається, як він до вас ставиться, робить щось неприємне, ви говорите йому про це не один раз. Якщо справа не змінюється – до побачення.
19.Нормальна людина не продовжує відносини, в яких її не поважають. Втім, вона їх навіть і не почне.
20.Єдиний час в житті людини, коли вона об’єктивно залежить і коли її можна вважати заручником – це дитинство і залежність від батьків. Триває це порівняно недовго. В інших випадках перебування в будь-яких відносинах є вибором дорослої людини.

annashchesna

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

2 дні ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

3 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago