Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко, передає “РБК-Україна”.
“Близько 20% суддів відмовляються йти на переатестацію в силу того, що вони не можуть підтвердити свій майновий стан або не можуть підтвердити свій професійний стан”, – заявив Петренко.
Він зазначив, що майже половина з тих суддів, які погодилися на переатестацію, також не проходять її через недостатній професійний рівень або неможливість підтвердження майнового стану.
За словами міністра, модель судової реформи, яка закладена в законі про судоустрій і статус суддів, передбачає, що заробітні плати не будуть підняті всім суддям одномоментно.
“Судді, які будуть набиратися в нову систему судів через публічний конкурс, будуть мотивуватися гідною заробітною платою”, – зазначив Петренко.
Міністр додав, що кандидати на посаду судді повинні будуть подавати три декларації, одна з яка буде стосуватися майнового стану родичів, з якими може бути потенційний конфлікт інтересів, в тому числі і тих осіб, які займають державні посади.
Робота з пошуку і звільнення військовополонених та цивільних, яких утримує рф, не припиняється ні на…
"Телеграф" отримав інформацію щодо пропусків засідань з боку Бобиренка Відомий дослідник телевізійних аудиторій Орест Білоскурський звернув увагу,…
Останні місяці в Україні активно обговорюють тему «культурних ухилянтів». Здебільшого – це історії про співаків,…
Молодший сержант Ілля з позивним «Скала» — сержант із матеріального забезпечення медичної роти 38 окремої…
🔥 Україна потребує сильних і сміливих! Ти молодий, рішучий і готовий брати відповідальність за своє…
Відтепер для молодих громадян віком від 18 до 24 років відкрита можливість приєднатися до елітних…