Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко, передає “РБК-Україна”.
“Близько 20% суддів відмовляються йти на переатестацію в силу того, що вони не можуть підтвердити свій майновий стан або не можуть підтвердити свій професійний стан”, – заявив Петренко.
Він зазначив, що майже половина з тих суддів, які погодилися на переатестацію, також не проходять її через недостатній професійний рівень або неможливість підтвердження майнового стану.
За словами міністра, модель судової реформи, яка закладена в законі про судоустрій і статус суддів, передбачає, що заробітні плати не будуть підняті всім суддям одномоментно.
“Судді, які будуть набиратися в нову систему судів через публічний конкурс, будуть мотивуватися гідною заробітною платою”, – зазначив Петренко.
Міністр додав, що кандидати на посаду судді повинні будуть подавати три декларації, одна з яка буде стосуватися майнового стану родичів, з якими може бути потенційний конфлікт інтересів, в тому числі і тих осіб, які займають державні посади.
Українцям розповіли, що заборонено передавати рідним у спадок Що українцям заборонено передавати рідним у спадок…
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…