Частка б/у машин на українському авторинку досягла вже 42%
На первинному українському ринку в квітні було зареєстровано 11 тис. 23 легкових автомобіля, що на 75% перевищує квітневий результат минулого року, повідомляє асоціація “Укравтопром”.
Така динаміка сформована в основному за рахунок автомобілів, що були в експлуатації – їх частка за підсумками місяця досягла майже 42%, а рік тому була менше 10 відсотків. У кількісному вираженні первинний ринок імпортного секонд-хенду виріс відносно квітня 2016 року в 7,6 рази і дорівнює 4 578 авто за місяць.
Перша п’ятірка найбільш популярних в Україні марок імпортних авто з пробігом з початку року практично незмінна.
У квітні пальма першості збереглася за Renault – 880 ненових авто знайшли своїх українських власників. При цьому, первинні реєстрації імпортованих б/у машин цієї марки перевищили продажі нових Renault на 15 відсотків.
На другій позиції Volkswagen – 795 шт., Що в 2,2 рази більше ніж нових. Третя за популярністю – Skoda з результатом 538 автомобілів, в 1,5 рази перевищує продажі нових автомобілів цього бренду. Марка Opel, що знаходиться на 4 позиції рейтингу, в квітні була представлена 379 б / у автомобілями, в той же час нових Опелів було продано лише 27 шт. Тільки у Nissan, що замикає п’ятірку лідерів первинного ринку легкових автомобілів з пробігом з результатом 263 шт., Попит на б/у був менше, ніж на нові авто, і то не на багато, всього на 3 автомобілі.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…