Categories: Економіка

Картки Ощадбанку “відв’яжуть” від відділень

Державний Ощадбанк планує скасувати прив’язку карт і рахунків до відділень. Про це повідомляє прес-служба фінустанови.

Так, Ощадбанк розпочав впровадження IT-проекту “UnitedData/Об’єднані дані”, що дозволяє “відв’язати” клієнта від конкретного відділення. Проект забезпечить консолідацію інформації за 24 регіональними управліннями банку в єдину централізовану систему.

Кожне з регіональних управлінь буде послідовно переведено на нову систему, повідомляють в держбанку.

“Кожне регіональне управління мало свій МФО, свій баланс і свою варіацію програмного забезпечення. Основою такого функціонування був програмний комплекс, який в рамках нового проекту буде замінений на принципово нову систему. …По суті ми закладаємо новий єдиний фундамент. Це створить базу для обслуговування клієнтів в “єдиному вікні”, – підкреслив голова Ощадбанку Андрій Пишний.

Робота над проектом почалася середині 2015 року. Зараз проведено функціональне тестування всіх модулів системи і пройдені перші етапи міграції цих клієнтів центрального офісу і одного з регіонів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

Бути військовим – честь і повага!

Бути військовим – честь і повага! Військовослужбовці 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» на зустрічі…

5 днів ago

Позивні народжуються по-різному — із жарту, випадку чи характеру, але з часом стають більшими за слова.

Позивні народжуються по-різному — із жарту, випадку чи характеру, але з часом стають більшими за…

5 днів ago

«Як окупанти перекроїли освітні процеси на захоплених територіях — показуємо на прикладі технікума в Бердянську»

Окупований Бердянськ вже четвертий рік перебуває під контролем російської влади. Росгвардія зайняла місто на третій…

6 днів ago

Не фантастика, а реальність: 7 корпус ДШВ – перший у Силах оборони тестує екзоскелети

Тестові зразки екзоскелетів надійшли до підрозділів нашого корпусу, а їх уже випробовують в логістиці та…

1 тиждень ago

Ти вже сильніший, ніж думаєш

Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…

3 тижні ago

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

1 місяць ago