facebook

В Україні можуть заборонити один із видів молока

Молоко другого сорту заборонено майже в усіх країнах, тільки в Україні його досі продають

Про це повідомляє Корупція Маркет, посилаючись на заяву директора департаменту продовольства Мінагрополітики і продовольства України Миколи Мороза.

За словами Мороза, молочний ринок в Україні складний, так як досі величезна частка виробництва розташована в домогосподарствах.
«Близько 25% молока, яке надходить до споживачів, виробляють саме домогосподарства. Зараз ми опинилися в ситуації, коли повинні прийняти рішення, що відмовляємося від молока другого ґатунку, яке виробляється в домогосподарствах», – констатував глава департаменту.

На думку Мороза, виробництво молока другого сорту заважає українським виробникам експортувати його. Крім того, надходить величезна кількість скарг від споживачів на якість такого продукту.

Слід зазначити, що зараз в Україні існує чотири сорти молока: екстра, вищий, перший і другий. Сорт екстра використовують для виготовлення сметани, йогуртів та сиру. Екстра та вищий сорти виробляють фермерські господарства, а заводи скуповують їх за 4,9-5,6 гривні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У магазинах продають молоко вищого і першого сорту.

Молоко другого сорту – це приблизно 35% всього, що збирають заводи. Це найменш якісне молоко, його складають люди з домашніх господарств. Підприємства зазвичай виготовляють з нього сухе молоко та експортують до країн Африки та Близького Сходу.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...