Так, згідно ст. 264 ЦК строк позовної давності переривається здійсненням дії, що націлена на визнання боргу, а, відтак, строк позовної давності розпочинає новий відлік.
Проте, правова позиція Верховного Суду України у постанові від 22 березня 2017 року вносить певні роз’яснення щодо застосування вказаної статті ЦК.
Якщо виконання зобов’язання (сплати боргу) відбувалось у вигляді нерегулярних платежів (під час застосування позовної давності), що чітко вказує на визнання боржником лише частини заборгованості, – подібна ситуація не може бути підставою для поновлення позовної давності по відношенню до невизнаних платежів.
Маємо зауважити, борг усе ж доведеться сплатити у разі подання на вас позову у термін визначений законом – протягом 3-х років.
Проте, якщо протягом цього часу ви не отримуєте жодних претензій, а визнаєте лише частину заборгованості (окремий рахунок, за окрему послугу), у такому випадку, після сплину позовної давності, змусити сплатити вас вже не матимуть можливості.
Україна наразі розробляє кілька вітчизняних балістичних ракет. Такою інформацією поділилася заступниця міністра стратегічних галузей промисловості…
Клієнти Monobank зіткнулися із важливими змінами у політиці банку. Згідно з повідомленнями ЗМІ, фінансова установа…
Мобілізаційний резерв України зараз складає 3,7 млн чоловік. Про це йдеться у статті видання The…
На Закарпатті викрито чергову схему ухилення від мобілізації – серед підозрюваних посадовці, медики та експравоохоронці…
За повідомленням синоптика Діденко в Україні завтра, 23 листопада, дуже волого. Дощ, мокрий сніг та…
Відьма зробила прогноз Тарологиня та відьма Тетяна Гай спрогнозувала, що на росію чекає нещасливе майбутнє.…