Дві італійки посварилися через кота, що веде подвійне життя.
Звичайний кіт став предметом судового розгляду між двома мешканками північній італійській області Лігурія. Про це повідомляє місцева газета Il Secolo XIX.
Як пише видання, чотирирічний домашній вихованець жив у однієї господині, але протягом двох років ночував у її сусідки. При цьому дві жінки називали його різними кличками – Бантик і Текіла.
Одна з них заявила про крадіжку, коли її сусідка переїхала, взявши тварину з собою. За рішенням прокурора, карабінери забрали вихованця у нової господині і повернули його в старий будинок. Однак друга жінка звернулася з апеляцією до вищої інстанції.
“Доказів того, що не оснащений мікрочіпом кіт був вкрадений, немає. Не виявлені також свідоцтва того, що він належить першій жінці, за винятком медичної книжки. Тому кота повернули передбачуваній викрадачці”, – йдеться в повідомленні газети.
Видання відзначає, що жінки так і не дійшли згоди, і справа про крадіжку домашньої тварини може потрапити до суду у цивільних справах.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…