Досить дивна зустріч відбулась у очільника Антикорупційного комітету Верховної Ради Єгора Соболєва із головою Національного Антикорупційного Бюро Артемом Ситником. Здавалося б, у головних антикорупціонерів країни досить підстав для відкритого спілкування в робочий час.
Проте, як виявилось, посадовці не обмежуються офіційними візитами, організовуючи «таємні» зустрічі подалі від сторонніх очей, пише видання «Розголос» .
До журналістів видання потрапили кадри з камери спостереження, на яких зафіксовано зустріч Єгора Соболєва та Артема Ситника під колонадою стадіону Динамо, що відбулась о 8:45 ранку 23 травня. Прибули на місце зустрічі посадовці поодинці. Соболєв – сам, Ситник – у супроводі охоронця. Судячи з усього, зустріч була швидше запланованою, аніж випадковою.
Цікаво тільки, чому б не провести її офіційно, у кабінеті? Погодьтесь, досить нетипове місце та час для вирішення робочих питань.
Нагадаємо, кілька днів тому НАБУ опинилось у центрі корупційного скандалу, коли одного із заступників начальника відділу оперативно-технічного управління, Самкового Олександра Івановича було затримано на хабарі.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…