Стало відомо на скільки впала відвідуваність Вконтакте за 5 днів

Відвідуваність російської соціальної мережі “Вконтакте” за 5 днів впала на 3 млн візитів. Про це свідчать дані SimilarWeb.

Компанія надала статистику відвідуваності в Україні заблокованих російських інтернет-сервісів. Статистика включає не унікальні візити з десктопів, пише “Європейська Правда”.

Згідно з даними на 20 травня 2017 року, відвідуваність соціальної мережі “Вконтакте” (vk.com) в Україні впала на 3,35 млн візитів за 5 днів блокування доступу.

До введення санкцій щоденна відвідуваність соцмережі в Україні становила в середньому 10,1 млн візитів. 20 травня українські інтернет-користувачі відвідали соціальну мережу 6,75 млн разів.

Соціальна мережа “Однокласники” (ok.ru) втратила в середньому 1,67 млн візитів з майже 4,6 млн.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Відвідуваність російського інтернет-порталу yandex.ua знизилася приблизно на 2 млн візитів з 6 млн.

Російський інтернет-портал mail.ru недорахувався 1,22 млн візитів при загальній середній відвідуваності 4,62 млн.

За словами аналітика відділу маркетингу в SimilarWeb Павла Тучинського, представлені дані в переважній більшості випадків враховують відвідувачів з України, які зайшли на заблокований інтернет-ресурс через VPN.

“Якщо користувач спочатку зайшов в інтернет не через VPN, що, як правило і відбувається, ми побачимо країну-оригінал”, – каже Тучинський.

Варто також відзначити, що ще не всі інтернет-провайдери України, в тому числі великі виконали указ президента про санкції від 15 травня 2017 року.

Третій за величиною абонентської бази в країні інтернет-провайдер “Воля” 23 травня повідомив, що повністю заблокує сайти до 1 червня.

Відповідно до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій Національної комісії регулювання зв’язку та інформатизації, в Україні станом на 25 квітня 2017 року працювало 6158 інтернет-провайдерів.

annashchesna

Recent Posts

«Закрита» нарада Міноборони рф виявилася не такою вже закритою

Українські хакери продовжують глумитися над російськими чиновниками. Цього разу невідомі патріоти з гумором передали окреме привітання міноборони…

3 години ago

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

1 день ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

7 днів ago