Справжня літня спека почнеться рівно з першим днем червня. Загалом літо буде буде спекотним, і переважно дощовим.
Про це заявив заступник начальника Гідрометцентру Анатолія Прокопенка, пише 24канал
Синоптики також прогнозують, що все літо буде “середньостатистичним”, без особливої спеки, так й дощів пройде достатньо. Щоправда відбуватимуться раптові потепління та різкі похолодання.
“Все літо очікуємо нестійку погоду: то спекотно, то холодно. Звісно, що всі ці переходи повинні бути дощовими”, — розповіла завідувач відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди метеорологічного НДІ НАН Вазіра Мартазінова.
Червень має бути спекотний. Приблизно до 20 червня триватиме спека до +30 градусів.
У липні теж переважатиме спекотна погода (температура підніметься до +32), але зі зливами. А от у південних регіонах у середині літа очікуються сильні бурі з градом.
Серпень вже буде прохолодним та з частими опадами.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…