facebook

Гарні новини: Польська залізниця 11 червня запустить прямий поїзд із Перемишля до Львова

У новому розкладі польської залізниці між Перемишлем і Львовом курсуватиме пасажирський поїзд у складі якого будуть також спальні вагони із Варшави та Вроцлава. Про це інформує Zaxid.net із посиланням на польське видання «Rynek kolejowy» посилаючись на повідомлення Міністерства інфраструктури і будівництва Польщі.

Новий розклад залізничного руху у Польщі вступає в дію 11 червня. Видання пише, що потяг сполученням Перемиль – Львів – Перемишль матиме номер 51/52 і курсуватиму у денний час. За інформацією сайту польської залізниці PKP Intersity, поїзд відправлятиметься з Перемишля о 3:56 ранку (польського часу) і прибуватиме до Львова через 3,19 години – о 7:15. У зворотному напрямку поїзд виїжджатиме зі Львова виїжджатиме о 22:15 і прибуватиме до Перемишля о 23:36.

Квитки вже доступні для продажу. Як інформував ZAXID.NET, із 12 червня почне між Україною та Польщею почне курсувати рейковий автобус сполученням Львів – Холм. Ініціатором запуску цього поїзда є «Укрзалізниця». Окрім того, з 1 серпня 2017 року «Укрзалізниця» планує запустити поїзд сполученням Львів – Краків.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...