“Черпати енергію всесвіту”: як родина з двома дітьми їсть лише тричі на тиждень

Подружжя Акая Рікардо й Каміли Кастелло має двох дітей і харчується лише три дні на тиждень.

Вони сповідують бретаріанство (від англ. breath – дихання), або праноїдіння, сонцеїдіння, бігу (з китайської “без їжі”). Це поширена індуїстська практика.
36-річний Акай та його 34-річна дружина Каміла живуть між Каліфорнією та Еквадором, йдеться на The Daily Mail.

Вони переконують – давно забули, що таке відчуття голоду, а люди можуть вижити, використовуючи “енергію, яка існує у всесвіті та у них самих”.

Каміла двічі була при надії й обидва рази практикувала “бретаріанську вагітність”.

Вона споживала звичну їжу лише 5 разів за 9 місяців, коли носила першу дитину. Коли була вагітна вдруге, жінка їла невеликими порціями овочі й фрукти.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Люди можуть прожити без продуктів доти, поки пов’язані з енергією, що існує у всіх речах. Її можна отримати через дихання. Протягом трьох років ми з Акаєм не їли нічого, окрім випадків, коли нам просто хотілося скуштувати, яким є певний продукт на смак”, – розповідає Каміла.

За словами жінки, під час першої вагітності вона багато часу проводила на сонячному світлі, це допомогло їй народити здорового сина.

“Вільний від їжі” стиль життя пара не просто поділяє, а й навчає йому послідовників на спеціальних курсах.

“Очевидно, наші витрати на життя значно менші, ніж у решти. Це дозволяє нам витрачати гроші на те, що дійсно має значення, наприклад, подорожі, – говорить Акай.

Бретаріанство дало нам чітке розуміння того, що ми насправді хочемо. Кожен охочий може відчути переваги нашого способу життя. Йдеться швидше не про відмову від їжі, а про нефізичне харчування, життя без меж”.

До того, як пристати на “споживання енергії всесвіту”, подружжя тривалий час були вегетаріанцями, потім стали веганами, після чого перейшли лише на фрукти.

Потім вони пройшли “21 день бретаріанства”, під час яких не їли та не пили нічого або вживали лише фруктові соки й воду.

Зараз пара їсть максимум тричі на тиждень. Батьки розповідають, що не змушують двох своїх дітей ставати бретаріанцями.

“Ми ніколи не намагатимемося змінити їх, тож дозволяємо їсти стільки, скільки потрібно, не важливо овочі це чи піца. Ми просто хочемо, щоб вони пізнали різні самки”, – ділиться Акай.

annashchesna

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

2 дні ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

3 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago