Categories: Події

Комуналка знову подорожчає: за що доведеться платити більше

Так, з 1 липня відбудеться суттєве подорожчання квартплати, тарифу, який нараховується за послуги з утримання будинків і прибудинкових територій. Про це пише Politeka.

Для 8,32 тисяч столичних будинків розмір тарифу з 1 липня зросте до 6,43 кв.м.

Відзначимо, що для кожного будинку буде розрахований індивідуальний тариф, але в середньому квартплата подорожчала практично в два рази.

Нагадаємо, в даний час кияни платять квартплату виходячи з тарифу в 2,8 грн за квадратний метр житла.

Таке непопулярне рішення пов’язане з підвищенням мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму, нам потрібно підвищувати зарплати двірниками, інакше ми просто їх втратимо. Квартплата не змінювалася з 2010 року. За три роки електрика подорожчала в шість разів, зросли послуги з вивезення твердих побутових відходів, подорожчало пальне.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

– пояснили подорожчання в КМДА.

У той же час, при оплаті рахунків за комуналку до 20 числа щомісяця, українці все ще можуть заощадити 10% від розміру платіжки.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago