Categories: Політика

Клімкін запропонував НАТО повчитися в України

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив в інтерв’ю Profil, що Київ може принести користь НАТО, передає telegraf з посиланням на Кореспондент.

Західний альянс повинен готуватися до нових викликів, а з Україною це легше, ніж без нас… Ми показали, що ми боремося за нашу країну. Ми більше не легка мішень. Це стосується не тільки оснащення або нашого досвіду в гібридної війні росіян. Наші партнери по НАТО можуть у нас багато чому повчитися. Йдеться про тактику, витривалість і боєготовність. Без них сучасне озброєння не допоможе.

– зазначив глава МЗС.

Також Клімкін прокоментував питання вступу України в ЄС. За його словами, це станеться тоді, коли обидві сторони будуть готові.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago