Українцям вдалося створити соцмережу, яка може стати проривом. “Nimses” запустили 15 березня і всього за 2 тижні його завантажили більше 2 мільйонів користувачів.
У чому ж особливість? По-перше, власна валюта. Після реєстрації, незалежно від того в онлайні ви чи ні, за кожну хвилину життя вам будуть нараховувати умовні гроші – німи. Одна хвилина – це і є нім. Тобто за один місяць на вашому рахунку буде понад 43 тисячі німів.
Якщо ви захочете зробити пост – за нього доведеться заплатити 100 німів. Але їх можна повернути і навіть заробити більше. Наприклад, ви вважаєте, що пост вартує 20 німів. Тож інші користувачі, лайкаючи його, будуть поповнювати ваш рахунок.
По-друге, “Nimses” робить головний акцент на ваше місцезнаходження. Соцмережа буде показувати вам тільки тих користувачів, хто в цей момент перебуває в радіусі двох кілометрів. Кажуть, зробили це для того, аби ми з вами відривали обличчя від екрана смартфона й роздивлялися навколо себе. За аватарками стоять реальні люди і вони поруч. Таким чином відбувається розмиття меж між реальним світом та цифровим.
Стрічка новин теж дещо незвична, адже пости сортуються також за територіальним принципом. Якщо ви зараз стоїте посеред Хрещатика, ви бачитиме тільки ті пости, які користувачі тут зробили. Переїдете кілька станцій метро – і от у вас уже свіжа стрічка. До речі, ті, хто нещодавно подорожував у лісах Індонезії, запевняють, що програма працювала й там, знаходила користувачів поруч.
Ідея створення “Nimses” народилася у 2012 році, коли досліджували вплив соціальних мереж на людину з погляду нeйрoхiмiї, соціології та психології.
Усі розробники – з України, хоч і зареєстрована компанія в штаті Делавер, США.
Наразі працює не весь функціонал, утім обіцяють, що незабаром їхня валюта стане цілком платоспроможною. Якщо в лютому 2018 року на вашому рахунку назбирається 43 тисячі німів, зможете оплачувати доступ до музики та купувати цілком реальні товари.
Зараз важко сказати, чи першим успіхом команда завдячує вдалому маркетингу, чи це просто експансія нової соцмережі, але те, що розробники вже продемонстрували один з найстрімкіших злетів популярності українського мобільного додатка – це факт.
У Кабміні попередили всіх батьків стосовно ІПН - навіщо він дітям У Кабміні попередили всіх…
Уже незабаром українці відзначати Різдво. У 2023-му великих морозів і сильних опадів не було. Чого…
В Україні воєнний стан і загальна мобілізація триває до 8 лютого 2025 року. Президент може…
Українське законодавство спрямоване на запобігання подібним злочинам та захист природної спадщини Охорона навколишнього середовища, включаючи…
Співробітники оперативно-розшукового відділу «Тячів» Мукачівського прикордонного загону викрили організаторів схеми незаконного переправлення осіб через кордон.…
Процес отримання відстрочки від мобілізації потребує уважного підходу та розуміння нюансів. Навіть наявність адміністративних штрафів…