facebook

Український боксер виграв чемпіонат Європи, побuвши росіянина (відео)

Український боксер Юрій Шестак став переможцем чемпіонату Європи в Харкові у ваговій категорії до 60 кг. У вирішальній битві наш співвітчизник роздільним рішенням суддів здолав росіянина Габіла Мамедова — 4:1.

Українець володів ініціативою більшу частину поєдинку і не дивлячись на те, що побував у нокдауні в другому раунді, серією точних ударів не залишив шансів супернику.

Відзначимо, що це друга медаль на континентальній першості. Раніше «срібло» в категорії до 56 кг завоював Микола Буценко. Українець поступився рішенням суддів британцю Пітеру Макгрейлу.

Відзначимо, що першість континенту з боксу почалася з грандіозного скандалу. На українській митниці не пустили російську делегацію, після чого в Москві влаштували справжню істерику.