Categories: Політика

Майже мільйон українців не зможуть голосувати на виборах

На найближчих виборах майже мільйон громадян України не зможуть віддати свій голос через відсутність прописки.

Таку заяву зробила заступник керівника Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна, передає прес-служба МВС.

Вона наголосила, що за відсутності реформування чинною системи реєстрації місця проживання ледь не чверть України не зможе виконати свій конституційний обов’язок на виборах.

“У 2019 році ми чекаємо на чергові вибори. Ми матимемо близько 1 мільйон громадян України, які не зможуть скористатися своїм виборчим правом тому, що вони не мають реєстрації”, – зазначила Усенко-Чорна.

У МВС запропонували впровадити онлайн-реєстрацію або ж збільшити повноваження центрів, які надають адміністративні послуги.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

2 тижні ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

4 тижні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

4 тижні ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

4 тижні ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

1 місяць ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

1 місяць ago