Categories: СвітШоу-біз

Джої, Рейчел, Чендлер, Моніка, Фібі чи Росс: дослідник підрахував, хто з “Друзів” більший кавоман

Дуже багато епізодів культового серіалу “Друзі” відбуваються в кав’ярні Central Perk. Скільки ж чашок кави герої встигли вихилити за 10 сезонів та скільки грошей там залишили – ретельно підрахував британський письменник Кіт Лавлейс.

Цікаво, що він навіть не є великим фанатом “Друзів”. А от фанатом кави – так. І незнання того, хто з серіалу – найбільший кавоман, здавалося Кітові “значущою прогалиною у нашій спільній поп-культурі”.

Про це пише The Huffington Post.

Результатом свого дослідження, яке він провів кілька років тому, Лавлейс поділився днями у Twitter. Тоді, уважно передивившись усі серії та старанно порахувавши всі чашки, навіть порожні кавові чашки, які з’являлися в кадрі, він дійшов висновку: найбільше кави – 227 філіжанок – випила Фібі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Та на досягнутому Кіт не спинився. Він дослідив, як змінювалося кавування кожного з героїв від першого до останнього сезону: тобто хто став пити кави більше, а хто менше.

 

А ще письменник вирахував, хто з “Друзів” більше грошей витратив на каву. Припущення щодо цін у Central Perk він зробив на основі епізоду, в якому Моніка отримує рахунок на 4 долари 12 центів за каву та скон. Відтак Лайлейс зробив умовні півтора долари вартістю однієї чашки кави.

Він врахував і чайові, бо в епізоді про “унагі” Росса ця тема якраз піднімається, і Чендлер називає цифру в 20%.

Як відомо, остання серія “Друзів” вийшла в 2004-му році. А у 2015-му шанувальники серіалу отримали приємний сюрприз: епізод, який свого часу вирізали.

annashchesna

Recent Posts

Eкіпаж дронів-перехоплювачів 55 оабр “Запорізька Січ” з 1 по 11 березня знищив 91 БпЛА

Один екіпаж дронів-перехоплювачів 55-та окрема артилерійська бригада «Запорізька Січ» за короткий проміжок часу показав результат,…

1 тиждень ago

Ти вже сильніший, ніж думаєш

Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…

1 тиждень ago

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

1 місяць ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

2 місяці ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

2 місяці ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

2 місяці ago