Кремлівські пропагандисти осоромилися із підрахунками концертів “Океану Ельзи” в Росії

Пропагандистський “Перший канал”, опираючись на власні підрахунки, стверджує, що український гурт “Океан Ельзи” нібито аж 35 разів виступав в Росії протягом 2016-2017 років.

Про це повідомили в прямому ефірі телеканалу. Відповідний скріншот розмістив користувач Василь Конов у своєму Twitter.

“Первый канал” повідомляє зараз в ефірі, що в “Океану Ельзи” в 2016-2017 в Росії було 35 (!!!) концертів. Де?! Коли?”, – йдеться у повідомленні.

На повідомлення пропагандистів відреагував фронтмент гурту Святослав Вакарчук. Згідно з його повідомленням у Twitter, востаннє гурт “Океан Ельзи” давав концерт в Росії аж в грудні 2013 року.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Слова Вакарчука підтвердила й PR-менеджер гурту Вікторія Хоменко.

“Медіа-шизофренія на марші. Останні концерти “Океан Ельзи” в Росії були 4 роки тому, в 2013-му. У 2016-2017 концерти були в таких містах, наприклад, як: Лондон, Мінськ, Сідней, Мельбурн, Тбілісі, Рим, Прага, Софія, Париж, Тель-Авів, Стокгольм, Амстердам, Дубаї, Відень, Кишинів, Лісабон, Сан- Франциско, Барселона, Берлін, Лієпая, Нью-Йорк, Варшава, Торонто, Сіетл і навіть Біла Церква. Подаруйте цим позбавленцями хтось глобус”, – відзначила вона.

Окрім концертів “Океану Ельзи”, пропагандисти порахували ще й концерти гурту “Гриби”, співака Макса Барских та співачки Світлани Лободи, які дійсно виступають в Росії.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

6 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago