Слова заступника державного секретаря США Вільяма Браунфілда про те, що за Україну з корупцією немає сенсу боротись, – це чіткий натяк президентові Петру Порошенку.
Про це заявив політолог Микола Давидюк.
За його прогнозами, тепер Порошенко має два варіанти реакції: почати боротьбу з корупцією, або продовжувати затягувати процес та маніпулювати.
Якщо президент обере перший варіант, то треба довести до логічного завершення справу Розенблата, і це може дати “натяк на врятування корупційної душі Порошенка”.
Однак, як наголошує аналітик, якщо Порошенко буде й надалі маніпулювати, що найбільші корупціонери уникнули відповідальності, то це призведе до краху його політичного іміджу на Заході.
“Світ який допомагає Україні – не влаштовує мантра про боротьбу із корупцією та паралельний вивід мільярдів в офшори, найвищими політичними очільниками”, – наголоси в політолог.
Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…
🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…
Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…
🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…
💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…