Школяр знайшов в газеті телефон шефа Пентагону і взяв у нього інтерв’ю

Американський школяр Тедді Фішер випадково побачив в газеті номер телефон глави Пентагону Джеймса Меттіса і взяв у нього 45-хвилинне інтерв’ю, пише в понеділок New York Post.

Підліток розгледів телефон на фотографії, якою проілюструвала свою статтю газета Washington Post. На ній був охоронець Трампа зі стопкою документів в руках, а на одній з паперів було написано ім’я Меттіса з номером навпроти нього. Пізніше знімок видалили з сайту видання.

“Я подзвонив йому, щоб переконатися, що це він, тому що мені було цікаво, і це дійсно був його голос”, – розповів підприємливий школяр.

Він відправив Меттіс повідомлення і домовився з ним про інтерв’ю. Глава Пентагону передзвонив йому, після чого вони три чверті години обговорювали питання зовнішньої і внутрішньої політики США.

Пізніше інтерв’ю з шефом Пентагону вийшло в шкільній газеті.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago