Міністр закордонних справ Австрії і голова Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) Томас Курц заявив, що представники організації домовилися про кандидатури на вакантні посади.
Зокрема, посаду генерального секретаря ОБСЄ займе швейцарець Томас Гремінгер, який раніше був представником своєї країни в ОБСЄ, передає Reuters.
Також відомо, що комісаром у справах національних меншин буде екс-генсекретар ОБСЄ Ламберто Заньєр, питаннями свободи ЗМІ опікуватиметься представник Франції Арлем Дезір. Бюро демократичних інститутів і прав людини очолить представниця Ісландії Сольрун Гісладоттір.
Нагадаємо, 1 липня 57 членів ОБСЄ, серед яких Росія та Сполучені Штати Америки, не змогли досягти консенсусу щодо кандидатів на цілий ряд керівних посад в організації, які зараз є вакантними. Крім посади генерального секретаря, в ОБСЄ відкриті позиції голови Бюро демократичних інститутів і прав людини, верховного комісара в справах національних меншин і представника з питань свободи ЗМІ.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…