Депутат від “Народного фронту” Євген Дейдей опублікував відео операції, яку йому робили внаслідок поранення у Авдіївці.
Відповідний допис з’явився на його сторінці у Facebook.
За словами парламентаря, його поранення не є занадто важким, а нічого не писав про інцидент, оскільки вважав, що після цього почнеться бруд у коментарях.
Так, я, будучи народним депутатом, перебував у зоні АТО. Тому що потрібен тут! І мені плювати, що всі думають щодо цього. Я роблю те, що вважаю за потрібне! Роблю та буду робити! Я не хочу давати коментарі, не хочу комусь щось доводити! Не хочу брати
участь в цирку, який влаштували з того, що сталося! Я не прошу мене підтримувати, не прошу захищати, я прошу залишити мене та мою сім’ю у спокої,
– зауважив Дейдей.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що парламентар від “Народного фронту” Євген Дейдей зазнав осколкового поранення від снаряда 82 калібру у Авдіївці. Згодом з’явилась інформація, що його гелікоптером доправили до Дніпра.
Бліц із Мішею Крупіним 🎤 Короткі запитання — швидкі відповіді та трохи більше про людину,…
Новопризначений міністр оборони Євгеній Хмара звільнений з військової служби на підставі підпункту «е» пункту 3…
Це історія про вибір, віру та службу. До повномасштабної війни він був служителем монастиря. Після…
З середини липня 2026 року в Києві та десятках інших українських міст – від Львова…
Оператор дронів перехоплювачів на позивний «Кабан» повернувся до бригади після СЗЧ і зараз проходить службу…
У посадці перемагає злагодженість Саме тому бійці Мотопіхотний батальйон 60 ОМБр 60 окрема механізована Інгулецька…