Нещасний випадок трапився в одному із парків розваг Мадрида. Внаслідок зіткнення поїздів американських гірок постраждало щонайменше 33 людини, серед яких є діти.
Як повідомляють іспанські ЗМІ, в парку розваг у Мадриді зіткнулось два поїзди на швидкісному атракціоні, схожому на американські гірки.
Один поїзд тільки мав рушити, а інший, що якраз закінчував маршрут, в’їхав у нього на швидкості.
27 людей госпіталізували. Серед постраждалих щонайменше шестеро дітей.
Очевидці публікують у соцмережах фото, на яких видно поліцію і медиків поблизу зачинених воріт парку розваг.
Лікарі повідомляють, що у більшості постраждалих травми не надто серйозні – вони перебувають у стані шоку.
Як інформує AFP, згідно з інформацією мадридського парку атракціонів, їхні поїзди на американських гірках можуть розвивати максимальну швидкість до 55 кілометрів на годину.
Що цікаво, цей атракціон називається “Поїзд з шахти” і для їзди на ньому на пасажирів вдягають окуляри віртуальної реальності.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…