Відкриті шльопанці з перетинкою між пальцями – ідеальний літній варіант.
Але ніхто не замислюється, як вони можуть позначитися на організмі.
Медики радять взувати таке взуття рідко і на те є кілька причин.
1. В’єтнамки загрожують грибком
Шльопанці, які натирають, є найпростішим способом підхопити інфекцію і грибок. Шкідливі бактерії легко проникають крізь ранки на ногах, викликаючи неприємні відчуття.
2. Спіткнувся – гіпс
Крім того, що нога може банально зісковзнути з відкритого взуття, викликавши розтягнення м’язів, шльопки можуть стати причиною ще низки травм. Через пласку підошву в’єтнамок може виникнути тендиніт – пошкодження сухожиль, біль у зводі стопи, біль у п’яті, артрит щиколотки, коліна або стегна.
3. В’єтнамки викривляють ноги
Нога піддається сильній напрузі при ходьбі в шльопанцях. Таке неприродне положення ноги з часом призводить до потовщення великого пальця через те, що він постійно знаходиться в стислому стані, появи натоптишів – через постійні удари капців по п’яті.
4. В’єтнамки викликають втому
Хода в ортопедичному взутті не зрівняється з ходою у в’єтнамках. З-за того, що шльопок може легко сповзти, людині доводиться робити маленькі кроки, постійно втомлюючись.
5. Неякісні в’єтнамки можуть вбити
Шльопанці викликають рак, якщо вони зроблені з токсичного пластику з вмістом ВРА – речовини, що провокує розвиток ракових пухлин. Також в’єтнамки часто роблять з латексу, який здатний викликати алергічну реакцію у багатьох людей.
Українцям розповіли, що заборонено передавати рідним у спадок Що українцям заборонено передавати рідним у спадок…
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…