Categories: Здоров'я

Флінг-відчуття на одну ніч

В останні роки, любов до сексу набуває популярності не тільки серед чоловіків, а й серед жінок. «Правильні» дівчатка інколи самі стають ініціаторами бурхливих і безресурсних романів на одинці. Статистичні дані свідчать, що кожна четверта жінка у віці від 22-38 років спробувала «флінг».

Що таке флінг?

Флінг – це не розпуста та нічого спільного немає з розбещеністю. Це не порочність, не патологія – це любов до сексу в чистому вигляді на одну ніч. Флінг існує для втілювання своїх сексуальних фантазії в реальність, допомагає отримати максимум задоволення від свого партнера. Але потрібно поважати себе, знати свої межі, якщо чогось робити не хочеться то не треба підлаштовуватись під партнера або вимагати це від нього. Проте це не повинно входити в звичку і набувати посімейного характеру, інакше враження від флінгу зійдуть нанівець, тоді це можна трактувати, як нерозбірливі стосунки.

Який би це не був секс, обов’язково потрібен захист.

Шанувальники флінгу – люди з високою сексуальною активністю які відчувають непереборну потребу в самовираженні, через що і схильні до підвищеного ризику гінекологічних захворювань.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Незахищений секс може призвести до зараження ВІЛ та інфекціями що передаються статевим шляхом (гепатитВ, С, хламідіоз, сифіліс, гонорея, трихомоніаз, герпес, вірус папіломи людини) а також до небажаної вагітності.

Після незахищеного статевого акту протягом 72 – год потрібно звернутись до гінеколога. Спочатку слід провести туалет зовнішніх статевих органів, здійснити сечопуск. Обробити зовнішні статеві органи антисептиком наприклад: міфамістин або бетадином. Звернутись до гінеколога чи до венеролога і пройти профілактичне лікування від тяжких інфекцій таких як хламідіоз, уроплазмоз, гонорея, трихомоніаз. А через 2 тижні пройти діагностику ПЛР на вище вказані інфекції.

Профілактичне лікування не захищає від ВІЛ, гепатитів, герпесу, папіломовірусної інфекції, тому через 4-6 тижнів слід провести обстеження або підібрати препарати для екстреної контрацепції.

Пам`ятай!!!

Презерватив частково захищає від гонореї, сифілісу, але цілком є не єфективним для захисту від вірусних інфекцій: герпесу, гепатитів, папіломовірусної інфекції.

Тому варто мати свого лікаря гінеколога, який в потрібний час та при будь-яких ситуаціях, повністю може допомогти Вам.

P.S. Не зловживай здоров’ям – воно у Тебе одне!!!

annashchesna

Recent Posts

Пенсії не буде три місяці: у ПФУ попередили українців – заощаджуйте, що маєте

Пенсія призначається з дня, що слідує за днем досягнення пенсійного віку, якщо заява подана у…

2 години ago

“Злива та навіжений снігопад вируватимуть в Україні, дощ і холод накриють регіон”: де чекати на мороз у -28 градусів?

Погода у вихідні буде не з приємних: очікуються суттєве зниження температури, дощі, а місцями навіть…

3 години ago

Без ТЦК та ВЛК: вводиться новий вид відстрочки від мобілізації, як оформити

В "Резерв+" незабаром з'являться електронні відстрочки Електронні відстрочки від мобілізації з'являться у застосунку "Резерв+" вже…

4 години ago

За пенсію слід доплатити: які розцінки діють з 1 листопада 2024 року

За пенсію слід доплатити - які розцінки діють з 1 листопада 2024 року За пенсію…

6 години ago

Мобілізують 300 тисяч: ТЦК перевели у максимально активний режим

ТЦК мають мобілізувати ще 300 тисяч осіб, щоб поповнити лави піхоти на фронті ТЦК у…

7 години ago

“Масштабні зміни для пенсіонерів, для цих 3-х груп літніх українців підготували сюрприз”: пенсія здивує всіх в Україні

Пенсія-2024: що зміниться у листопаді Як інформують "ФАКТИ", у листопаді окремі категорії пенсіонерів отримають підвищені…

8 години ago