Кабмін ліквідував державіаконцерн “Антонов”

Кабінет міністрів України ліквідував державний авіабудівний концерн “Антонов” у зв’язку з передачею всіх трьох його підприємств до складу “Укроборонпрому”.


Як пише “ЕП”, про це свідчить відповідна постанова уряду від 19 липня 2017 року №546.

Ліквідувати державний авіабудівний концерн “Антонов”. Утворити комісію з ліквідації концерну в складі згідно з додатком.

– йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, головою зазначеної комісії призначено заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Юрія Бровченка, який повинен забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з ліквідацією концерну, та подання в двомісячний термін вимог кредиторами, а також подати в тримісячний термін Кабміну ліквідаційний баланс концерну.

Відзначимо, що ліквідація відбувається у зв’язку з відсутністю учасників. У 2015 році уряд передав державне підприємство “Антонов”, Харківське державне авіаційне виробниче підприємство і державне підприємство “Завод 410 ЦА” зі складу концерну “Антонов” до Державного концерну “Укроборонпром”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

Як відточують маневри та володіння різними ПТРК — у відео з тренувань бійців Протитанкового бату Третьої штурмової.

Javelin, Корсар і Milan Трійки проти ворожої броні Мобільність Javelin, лазерна точність Корсару та швидкострільність…

3 години ago

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

6 днів ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

1 тиждень ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

2 тижні ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago