Стан і зовнішній вигляд більшості під’їздів багатоквартирних міських будинків залишають бажати кращого …
Пенсіонер Володимир Чайка не став чекати доброти від місцевої влади і взяв справу в свої руки. За кілька років роботи сходові прольоти і майданчики типової київської 9-поверхівки стали нагадувати палац!
Стіни уздовж сходів чоловік прикрасив ліпниною і портретами в позолочених рамах.
Пенсіонер зізнається, що закоханий в архітектуру і живопис XVII-XVIII століть і давно хотів створити щось таке, чого немає в інших.
Всі елементи декору і ліпнину він зробив сам, а позолота – це звичайна фарба.
Майстер працював над своїм дітищем цілих 15 років, а стелю, щоб довести її до бажаного виду, навіть переробляв 4 рази.
Володимир каже, що облагороджування під’їзду – це його хобі, під час цього заняття він забуває про всі тривоги і отримує надзвичайне задоволення від того, що приносить радість іншим.
Мешканцям до душі таке захоплення їх сусіда: приємно, коли чисто і красиво!
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…