Київський адвокат вважає, що потрібно вбивати захисників України

Тетяна Монтян вважає ЗСУ “вбивцями мирних українців”

Скандальна адвокат із Києва Тетяна Монтян, відома своїми проросійськими поглядами, висловилась за вбивства українських воїнів на передовій.
Відповідну думку прихильниця “руського мира” висловила в коментарі в іншого адепта “руської весни” Івана Алфьорова, який втік до Москви після провалу кремлівських маріонеток у Харкові.

Алфьоров у Facebook опублікував “незалежне”, на його думку, опитування, метою якого було з’ясувати, як підписники кремлівської маріонетки ставляться до воїнів української армії.
Серед тих, хто відповів, виявилася і скандальна Монтян, на думку якої, “ЗСУ – вбивці мирних українців, за що їх треба мочити в сортирах і під’їздах”.
Відзначимо, що колаборантка вже внесена до списку Миротворця “Чистилище”, однак це не заважає їй жити і спокійно вести практику в “окупованому бандерівцями” Києві.
Як повідомляв портал “Знай.ua”, Монтян вимагала компенсації для журналіста Руслана Коцюби, якого засудили до 3,5 року позбавлення волі за статтею про шпигунство.

Автор матеріалу: Антон Дорошенко

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

23 години ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

7 днів ago

Добровільне повернення із СЗЧ через Армія+: як це працює

Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…

7 днів ago