Український шоумен Ігор Кондратюк різко розкритикував активні гастролі українських артистів у Росії.
Про це пише Gazeta.ua.
На думку Кондарюка, українські виконавці мають платити штрафи за гастролі Російською Федерацією. А гроші зі штрафів мають піти на потреби Збройних сил України.
“За гастролі українських артистів у країні-агресорі покарання має бути грошове. Перше порушення – 150 тисяч, друге – 300 тисяч, третє – 600 тисяч гривень. Вони вимушені будуть вибрати – де хочуть жити. Ані Лорак прагне гастролювати у Росії і жити в Туреччині – це її право. Але тоді не треба очікувати, що її концерти будуть в Україні”, – зазначив продюсер, коментуючи законопроект, який передбачає обмеження і штрафи за виступи у РФ.
Ігор Кондратюк вважає, що якщо український виконавець свідомо підтримує російську агресію – то він має бути позбавлений громадянства.
Ув’язнення (за гастролі Росією, – 24) не спрацює. Нікому не треба Потап і Настя у в’язниці. Тому, хочуть виступати у РФ – хай заплатять. Ці гроші мають іти на армію або зміцнення кордонів. Про це треба буде писати у медіа. Коли це дійде до Москви, їх туди вже не запросять,
– додав шоумен.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…