Categories: Україна

Життя нічого не вчить: закарпатця впродовж року 16 разів ловили п’яним за кермом

Якщо далі так піде, то цей мешканець Мукачева має всі шанси потрапити до «Книги рекордів Гіннесса». З серпня 2016 року на чоловіка поліцейські склали 35 адміністративних протоколів, кажуть у Національній поліції.

16 із них – за водіння у нетверезому стані. Чоловіка оштрафували на загальну суму близько 300 тисяч гривень. Однак виплатити цей штраф він не може, бо ніде не працює.

А наприкінці липня горе-водія знову затримали за кермом напідпитку. Тож, виходячи з прийнятих рішень, у підсумку, чоловіка позбавили права керувати транспортними засобами на 62 роки!

Також цей мукачівець має кілька кримінальних правопорушень: за зберігання наркотиків, злочини проти довкілля і крадіжку. На жодне засідання суду чоловік не з`явився і не клопотав про відтермінування розгляду справ.

До того ж суд не може вилучити його автомобіль, бо він йому не належить.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago