Categories: Україна

Скандал у “Сільпо” в Дніпрі: покупців агітують проти “кривавої хунти”

В одному із супермаркетів мережі “Сільпо” у Дніпрі у відділі з солодощами з’явилась агітація із георгіївською стрічкою проти “кривавої хунти”.

Провокативні агітки покупці помітили у супермаркеті на вулиці Пастера, 6а.

Одна із відвідувачок поділилась у своєму Facebook фото неоднозначного оголошення, яке з’явилось на полицях поруч з цукерками Roshen.

На невеликому клаптику паперу, “прикрашеному” забороненою в Україні георгіївською стрічкою великими літерами написано “Кроваву хунту геть від влади”.

У тексті листівки покупців солодощів торгової марки Roshen попереджають, що, купуючи ці цукерки, “вони оплачують вбивства громадян України, які не підкорились неонацистській хунті”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Скандал у магазині

У “Сільпо” в Дніпрі з’явились провокативні листівки

Агітатори, які називають себе “ГСН” (Громадський опір нацизму” лякають, що “помста режиму не за горами”.

У самому “Сільпо” зізнаються, що знають про цю ситуацію. Працівники супермаркету бачили, як по магазину ходив чоловік і розкладав листівки з провокативним змістом, проте запевняють, що після нього їх одразу прибирали.

Директор з маркетингу “Сільпо” Дмитро Циганков каже, що вже навіть СБУ в курсі про цю ситуацію.

СБУ вже приходила – дивилась відео, де цей громадянин був за своїм заняттям. Вони пообіцяли вжити заходів,
– цитує Циганкова місцеве видання.

В СБУ журналістів запевнили, що з’ясовують особу чоловіка і як тільки його затримають, то оголосять про підозру.

 

 

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

8 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago