Міністерство готує проект указу про демобілізацію 5-ої хвилі бійців

Президент Петро Порошенко готовий підписати указ про демобілізацію бійців 5-ої хвилі, повідомляє Українська правда.

Президент Петро Порошенко готовий демобілізувати військових в рамках п’ятої хвилі часткової мобілізації, – заявив речник АП з питань АТО Олександр Мотузяник.

Він повідомив, що нещодавно відбулася розмова президента з міністром оборони про це, і «голова держави повністю підтримує це рішення». За словами Мотузяника, 16 червня міністр оборони Степан Полторак доручив посадовим особам підготувати документи, пов’язані з демобілізацією.

– На початку тижня міністерство внесе проект указу про демобілізацію, який буде розглянуто президентом, і будуть прийняті відповідні рішення, – зазначив Мотузяник. – Для заміни підготовлено відповідний особовий склад в підрозділах ЗСУ, – повідомив він.

Як відомо, указ про оголошення 5 хвилі мобілізації був виданий президентом ще 20 січня 2015 року, яким мали пройти три етапи мобілізації. Мобілізації п’ятої хвилі почалась 20 квітня 2015 року і закінчилась. Вона тривала до 8 червня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago