Нудота, блювoтa, млявість – багато стикаються з подібною проблемою, вирушаючи в поїздку з дитиною. Причому значення не має ні вид транспорту, ні швидкість їзди, ні її дальність. Тим не менше, стан малюка можна полегшити.
1. Не годуйте дитину перед дорогою солодким, молочними продуктами і жирним.
2. Постарайтеся зробити так, щоб дитина в дорозі спала. Сплячого малюка не закачає ніколи.
3. Якщо в транспорті прохолодно, то це знизить ймовірність закачування.
4. Якщо немає протипоказань, дайте дитині цитрусові. Можна запропонувати льодяники, прісні сухарики, яблучко. Справа в тому, що жування знижує блювoтний рефлекс.
5. Позбавлять від заколисування щільно закриті вікна, щоб не було видно як рухається транспорт.
6. У літаку просіть крісла на рівні крил: це найбільш стабільні ділянки фюзеляжу. В автобусі сідайте на перші 4 ряди крісел, на кораблі знімайте середину корпусу судна на найнижчій палубі.
7. Відволікайте дитину цікавими розмовами.
8. Ні в якому разі не садіть малюка проти ходу руху. Стежте, щоб він не їхав напівлежачи. Або посадіть дитину прямо, або повністю укладіть лежати.
9. Якщо дитину сильно закачує, то варто спробувати прийом спеціальних аптечних засобів.
Засіб, який підходять вашій дитині випише лікар.
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…
Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…
Холодний вітер і дощ, місцями зі снігом, що пройшлися сьогодні Україною, завтра поступляться антициклону. Раніше…
І до чого тут Залужний? Народний депутат та секретар Комітету Верховної Ради з питань національної…
В Україні пенсіонери повинні обов’язково проходити ідентифікацію. У разі її відсутності виплати можуть бути призупинені.…
В Україні посилюють відстеження порушників мобілізаційного законодавства та правил військового обліку. Як інформує "ТСН", про…