У вересні в Києві презентують проект нового конституційного розділу про статус Криму. Про це президент України Петро Порошенко повідомив на зустрічі з депутатами Верховної Ради, лідерами меджлісу кримськотатарського народу (заборонений в РФ) Рефатом Чубаровим Мустафою Джемілєвим.
«Крим – не просто територія, це батьківщина корінного народу. Якщо ми зараз залишимо статус Криму на далеку перспективу, то Росія зробить все, щоб знищити цей корінний народ», – заявив Чубаров.
За словами Порошенка, вже у вересні робоча група представить проект нової редакції конституційного розділу про статус Криму. Після цього проект надійде на розгляд Верховної Ради.
Відтепер для молодих громадян віком від 18 до 24 років відкрита можливість приєднатися до елітних…
Легендарна 38 бригада морської піхоти: ставай рішучим і безжальним, як Аквамен 38-ма окрема бригада морської…
Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…
🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…
Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…