За кілька місяців роботи системи фотофіксації техогляду довелося закритися 50 з 300 пунктів перевірки технічного стану авто.
Про це заявив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.
Як виявилося, деякі підприємці замість реальних фото з камер підкладали «фотошоп». Але цю підробку було виявлено.
Нагадаємо, що фотофіксація запрацювала 24 травня 2017 року. Тоді набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 № 141 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 року № 137 та від 31 травня 2012 року № 512» про введення обов’язкової фотофіксації проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.
Обов’язковий техогляд в Україні діє для автотранспорту корпоративного сектора, вантажівок і автобусів. Вони зобов’язані регулярно проходити технічний огляд.
У грудні 2024 року пенсійні виплати збільшаться у тих пенсіонерів, хто отримає право на вікову…
У Верховній Раді зареєстровано новий законопроєкт, спрямований на посилення адміністративної відповідальності за систематичні порушення правил…
Міністерство оборони України продовжує модернізувати додаток "Резерв+", додаючи до нього нові можливості, що полегшують взаємодію…
Україна наразі розробляє кілька вітчизняних балістичних ракет. Такою інформацією поділилася заступниця міністра стратегічних галузей промисловості…
Клієнти Monobank зіткнулися із важливими змінами у політиці банку. Згідно з повідомленнями ЗМІ, фінансова установа…
Мобілізаційний резерв України зараз складає 3,7 млн чоловік. Про це йдеться у статті видання The…