В Італії шукають родичів жінки із Хмельницького, яка живе на лавці в Бергамо

Тисячі українських громадян, в основному із Західної України, щороку шукають кращої долі за кордоном. Мовляв, працюючи покоївкою чи доглядальницею у якоїсь сеньйори, можна не лише вивчити дітей та подбати про їх майбутнє тут, в Україні, а й непогано утримувати усю свою родину, пише Press.Центр.

Вдома про такі заробітки можна лише мріяти. Однак доля усміхається не до усіх, хто приїжджає на чужину. Хтось одразу знаходить «хлібне» місце, а комусь доводиться роками поневірятися по церквах та «червоних хрестах», маючи, бодай, раз на день безкоштовний обід.

Що привело на чужину нашу героїню, достеменно невідомо. Однак у соцмережах, пишуть, що жінка вже кілька місяців живе на лавці у місті Брегамо. Вона усіх боїться, ні з ким не спілкується та не приймає ні від кого допомоги. Звати її нібито Надія і вона приїхала в Італію з Хмельницького, де має синів та родину. Небайдужі просять зголоситися її рідних та забрати жінку додому.

«Друзі, прошу вас про допомогу. Ця жінка – українка по імені Надя. Вона живе на лавочці на центральній площі міста Бергамо, що в Італії. Надя пcuхічно нездорова, ні з ким не спілкується, боїться брати допомогу і їжу в інших людей, які намагаються їй допомогти. Уже кілька місяців вона в такому стані. На фото нижче Надія до поїздки у Італію.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Відомо, що родом ця жінка з Хмельницького, там же, в Хмельницькому, живуть її сини. Але у неї немає зв’язку з ними, оскільки вона не має телефону. Будь ласка, зробіть максимальний репост, щоб розшукати дітей цієї нещасної жінки і повернути її додому, в Україну. Їй терміново потрібна допомога.

Можливо, у вас є друзі або родичі в Хмельницькому, розкажіть їм про цю жінку. Можливо, її діти розшукують свою матір», – написала у Facebook Тетяна Артем’єва. Цей пост опублікували також у спільноті «Українці в Італії».

У коментарях користувачі дещо сумніваються у правдивості інформації. Зокрема, цікавляться, як вона взагалі потрапила закордон, очевидно, повинна мати документи, чим займалася до того, як опинитися на вулиці, і чому на неї не звертають уваги поліцейські? А ще – чим вона увесь цей час харчується, якщо не має грошей і ні від кого не приймає допомоги?

Інші ж пишуть, що жінка – аферистка:

«Вона живе з італійцем, колишнім карабінером (поліцейським – Ред.), жила в мене на квартирі, уникайте її, вона аферистка», – написала Світлана Російчук, щоправда, не уточнила, що саме вчинила ця жінка.

Тим часом знайшлися і ті, хто добре знає її синів, зокрема молодшого – Андрія Сабодишина. Він – військовослужбовець і, за словами знайомих, є державним зрадником, бо свого часу служив у Криму і склав присягу на вірність РФ. До слова, є він і в базі «Миротворця».

«Я вчився з її сином в академії прикордонної служби. Він зрадив країну та прийняв присягу на вірність РФ. Брат його старший пoмер. А Андрій Сабодишін – той, що зрадник Батьківщини, її не шукає. Я знайшов його номер, йому телефонували і дали мамі трубку поговорити. Він після цього жодного разу не поцікавився, як його мати. Так що на синів немає надії», – написав Андрій Коцур.

Наразі повідомлення про розшук рідних Надії поширили користувачі соцмережі майже сім тисяч разів. Однак, чи допоможе це знайти її рідних і, головне, чи вони захочуть забрати жінку – залишається під питанням.

 

annashchesna

Recent Posts

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

23 години ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago

Ті, хто стають на захист, роблять головне

  Ті, хто стають на захист, роблять найважливіше — оберігають родину, свій дім і землю,…

4 дні ago