Поліцейські по-своєму пояснили, чому зупиняють машини
Співробітників поліції, які “висмикували” з авто потоку машині і запрошували водіїв на узбіччя, зустрів у п’ятницю, 18 серпня, журналіст Дмитро Гнап на виїзді з Києва на одеську трасу.
Він не зміг проїхати повз і вирішив поцікавитися, чому вони стоять на дорозі замість того, аби патрулювати територію. Свій діалог Гнап виклав у соціальній мережі Facebook.
Копи пояснили, що вони – співробітники батальйону супроводу управління Національної поліції в місті Києві, а на трасі перевіряють, може, яка машина викрадена.
У ході розмови з’ясувалося, що раніше вони служили в батальйоні спеціального призначення МВС “Кобра”, який втратив чинність у 2014 році. Потім вони пройшли переатестацію, яку, за їх словами, “ніхто не захотів би проходити”, бо вони “тести писали”, а потім їх “змушували ставати на коліна і просити вибачення за Майдан!”.
Після суперечки з автором публікації поліцейські сіли в машину, включили блимавку і помчали геть.
“Словом, зустрічайте. Скоро на всіх дорогах країни”, – підсумував Гнап.
Користувачі у свою чергу не залишилися байдужими до написаного. ” Не “скоро зустрічайте” – вони відродилися вже по всій Україні. Просто якісь фенікси з попелу”, “Переатестація – це фарс”, “Українським водіям потрібні барбоси на дорогах або камера на кожному перехресті. Краще камери і штрафи в автоматичному режимі. Інакше вакханалію на дорогах не подолати”, – написали завсідники мережі.
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…
Ті, хто стають на захист, роблять найважливіше — оберігають родину, свій дім і землю,…