Categories: Події

У Києві підтвердили першу у 2017-му смерть від лептоспірозу: ознаки недуги

У Києві чоловік, який вчасно не звернувся за допомогою до лікарів, помер від лептоспірозу.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів розповів тимчасовий виконувач обов’язків директора Київського лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я Сергій Чумак.

Він пояснив, що хворий спочатку займався самолікуванням і тільки на 7-й день звернувся до лікарні. Його доставили у реанімацію, але вже було запізно.

Чумак додав, що усього з початку 2017-го у столиці зареєстрували 8 випадків захворювання на лептоспіроз.

Також медик вказав на ознаки небезпечної недуги.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Висока температура, нежить, потім вражаються нирки, печінка, серцево-судинна система. Основний шлях передачі хвороби – елементарний та контактний. “Резервуаром” у природі цього збудника можуть бути гризуни, свійські тварини, лисиці. Лептоспіри виділяються із сечею, потрапляють на наші продукти, воду, – люди можуть захворіти при купанні або при вживанні такої їжі,
– додав він.

 

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago