Про це у Facebook повідомив місцевий блогер та активіст Максим Іванищев, передає Корупція.Інфо
Губернатор Запоріжської області Костянтин Бриль літає на роботу й додому на літаку
«Тим хто ниє, що проїзд в громадському транспорті подорожчав, а їздити на машині на роботу дорого – приведіть в приклад Костянтина – він на роботу, і з роботи, літає літаком. У прямому сенсі – практично, щоп’ятниці він летить на вихідні додому до Києва, а до початку робочого тижня прилітає в Запоріжжя. І нехай така дрібниця, як то, що прифронтова область залишається на вихідні без керівництва, вас не бентежить – дрібниці», – зазначив він.
Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Крім цього Іванищев розповів, яким майном володіє губернатор.
«Адже вдома його чекає: два шикарних особняка площею 625 і 282 м.кв. в елітному селищі Пуща-Водиця, і дві квартири в Києві. А ви ниєте, що вам дорого платити комуналку за вашу двушку. Костянтин – це уособлення успіху і респектабельності – телефон “Vertu” за 255 000 гривен, ручка “Mon Blan” за 16 000 гривен, годинник “Vacheron Constantin” за 530 000», – підкреслив блогер.
Крім цього він розповів, як «звикли відпочивати» діти чиновника.
«Дітлахи його дуже люблять відпочивати за кордоном: Мальдіви, Майамі, Куршавель, на Лазурному березі у Франції, – про що, красномовно, розповідають їх фотографії в соціальних мережах. А ви ниєте, що немає грошей вивезти дітей на тиждень в Бердянськ», – сказав Іваницев.
Нагадаємо, екс-міністр оборони за часів президентства Януковича Павло Лебедєв безбідно облаштувався в окупованому Криму. Так, він побудував шикарний особняк з приватним пляжем і навіть особистою капличкою.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…