Ну, що ж, любі українці, путь у Європу продовжується.
Тепер, у відповідності з нормою закону «Про відходи», з 1 січня 2018 року громадяни України будуть зобов’язані сортувати побутові відходи за видами.
Про це повідомляє ТСН.
Зараз, на жаль, сьома (СЬОМА!) частина території України завалена сміттям.Під офіційними завалами поховано 43 тисячі квадратних кілометрів, а це дорівнює площі Данії. Кожен українець щодня додає до цієї кількості мінімум кілограм сміття.
Проте приблизно 40% сміття – це корисні і цінні вторинні ресурси, як-то папір, скло та полімери. Поблизу деяких київських багатоповерхівок небайдужі активісти вже встановлюють експериментальні контейнери для сортування сміття, окремо для металевих упаковок, пластику та скла.
Але постанови з переліком та послідовністю операцій зі сміттям ще немає.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…